Základní info
Adresa:
Put Makarske 29
21320 Promajna
Mobilní telefon:
+385 - (0)98 - 869 - 389
+387 - (0)34 - 204 - 254
E-mail adresa:
Všechny apartmány mají
   Klimatizace
   Barva televize
   Satelitní televize
   Balkon
   Kuchyň
   Chladnička
   WC + sprcha v kabině
   Parking
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vítejte
Vítejte na stránkách „Apartmánů Pavić“ a vítejte v Promajni, nejkrásněším místě na Makarské Riviéře. Promanja je malé turistické město vzdálené od Makarské 5 kilometrů, sčítá 25O obyvatel a je hrdá na své písečné pláže, promenády a louky. Příjemné přímořské klima, křišťálově čisté a teplé moře, udržované okolí a překrásné promenády v srdci Dalmácie a Makarské Riviéry tvoří z Pronajmy ideální turistické centrum pro odpočinek. Letní teploty dosahují 35°C, ale průměrná temperatura vzduchu je okolo 27°C. Teplota moře je v průměru 22°C, což je ideální teplota pro koupání. Pokud si přejete odpočinout a také si užít v rámci své dovolené navštivte Promanju, Apartmány Pavić.
O nas

Naše apartmány se nacházejí v prostoru 250m2, jedná se o čtyři velmi dobře vybavené apartmány. Každý apartmán má klimatizaci, barevnou tv, satelit, balkón, vybavenou kuchyň, obývací pokoj, ložnici, wc se sprchovým koutem a bezpečné parkoviště před domem. Pokud potřebujete můžete si v našich apartmánech také vyprat své prádlo a před domem je k dispozici velký krb, který vám může zpříjemnit vaší dovolenou. Dům byl postaven v roce 2000 a v současné době je nově zrekonstruován. Je zde překrásný výhled, vzdálenost od pláže není více než 50m. Apartmány Pavić budou určitě nejlepším místem pro Vaší dovolenou.

Doufáme, že nás brzo navštívíte v našich apartmánech.
 
 

Copyright 2008 © - Apartmani Pavić, Promajna, Hrvatska - Sva prava pridržana              Naši prijatelji: Promajna Tours HR